Ukraine

У Польщі зростає кількість хворих на COVID-19: статистика

У Польщі 4 серпня виявили 640 нових випадків коронавірусу. Перед тим країна зафіксувала кілька антирекордів захворюваності. Проте від початку пандемії третина пацієнтів вже одужала.

У Польщі 4 серпня від ускладнень коронавірусу померли 18 людей. Загалом в країні провели понад 2 мільйони тестів на COVID-19, інформує портал worldometers.

Статистика захворювання на коронавірус у Польщі

Від початку пандемії у Польщі зафіксували 48 789 випадків хвороби. Проте понад 35 тисяч пацієнтів вже одужали, зараз хворіють близько 11 тисяч людей. Загальна кількість смертей від ускладнень COVID-19 становить 1756. Наразі в країні є 72 критичних випадки хвороби. Найбільше хворих є у Сілезькому воєводстві – 17 тисяч та у Мазовецькому і Великопольському, найменше випадків коронавірусу зафіксували у Заходньопоморському і у Вармія та Мазури.

Рекордні випадки захворювання у Польщі

За тиждень у Польщі зафіксували 3 антирекорди захворювання на нову коронавірусну інфекцію. 31 липня МОЗ Польщі повідомив про 657 випадків, 1 серпня – про 658, а 4 серпня – про 680.

Послаблення карантину у Польщі: головне 

Football news:

UEFA will allow us to fill the stadiums by 30%. Matches of national teams in October will be held with spectators
Flick is recognized as the best coach of the 2019/20 Champions League
Lewandowski named best forward Champions League 2019/20
Leo - Cristiano, Chelsea - Krasnodar, Bayern - Loko, Borussia - Zenit: all groups of the Champions League in one picture
Kimmich is recognized as the best defender of the 2019/20 Champions League
UEFA posted a photo of Messi and Ronaldo: together again
Liverpool will play against Atalanta Miranchuk and Ajax in group D of the Champions League