logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У поліції повідомили про кількість ДТП на українських дорогах

У поліції повідомили про кількість ДТП на українських дорогах
В Україні зменшилася кількість ДТП. Фото: Голос Столиці

За перші два місяці цього року в Україні зареєстровано 21,5 тис. дорожньо-транспортних пригод (ДТП), що на 4,2 тисячі менше, ніж у січні-лютому минулого року.

Про це повідомив керівник патрульної поліції України Олександр Фацевіч, передає прес-служба поліції.

За його словами, серед цієї кількості зареєстровано 2 888 ДТП з потерпілими, в минулому році за цей період таких ДТП було понад 3,1 тис. У нинішніх дорожньо-транспортних пригодах 363 особи загинуло, 3 787 осіб - травмовано.

"З 363 загиблих в ДТП 171 осіб - це пішоходи. Це не тільки порушення водіїв транспортних засобів, це і порушення безпосередньо самих пішоходів: перехід дороги в недозволеному місці, раптові виходи на дорогу, пішоходи в алкогольному або наркотичному сп'янінні", - говорить керівник патрульної поліції.

Найпоширенішими причинами ДТП з потерпілими за 2 місяці цього року є перевищення безпечної швидкості та порушення правил маневрування. Як повідомив Фацевіч, з 17 лютого на найбільш проблемних ділянках трас міжнародного і державного значення патрулюють 210 екіпажів дорожньої поліції.

Правоохоронці розповіли, в який день і в який час в Україні найчастіше стаються ДТП

Themes
ICO