Ukraine

У Рівненській області двоє людей потрапили до реанімації через укуси змій

Обоє в стані середньої тяжкості.

У Рівненській області після укусу змій чоловік та дівчина потрапили до реанімації. Обоє в стані середньої тяжкості. Нині, кажуть фахівці, плазунам хочеться погрітися на сонці, тому в лісі слід бути особливо пильними.

Що робити, коли зустріли гадюку на шляху, та як діяти, якщо вона вас укусила, йдеться в сюжеті

Марію Кривоблоцьку змія укусила за палець, від цього розпухла вся рука. Сталося це, коли 19-річна дівчина збирала в лісі гриби. Марію терміново швидкою відвезли до лікарні.

"(У дівчини - ред.) були симптоми інтоксикації, нудота, блювання, біль в ділянці укушеної кінцівки, набряк", - зазначив лікар-анестезіолог Корецької райлікарні Юрій Рибак.

Схожі симптоми були і в 36-річного чоловіка з Зарічнянського району Рівненської області. Він теж потрапив до лікарні через укус змії.

Відео Напад гадюк у Рівненській області: двоє людей потрапили до реанімації

Змії атакують. У Рівненській області гадюки відправили до реанімації чоловіка та дівчину. Обоє в стані середньої важкості. Нині, кажуть фахівці, плазунам дуже хочеться погрітися на сонечку, тому в лісі треба бути обережними. Що робити коли побачили гадюку, і що - якщо вона вас вкусила - дивіться у сюжеті.

Напад гадюк у Рівненській області: двоє людей потрапили до реанімації

"Вуж має темно-зелений колір і характерною ознакою його є жовті вушка, а гадюка має зигзагоподібний малюнок по всьому тілу, колір від темно-сірого до темно-коричневого", - розповіла завідувачка відділу тераріуму Рівненського зоопарку Юлія Вишневська.

Укус гадюки може виявитися смертельним, особливо, коли в людини є алергія чи хронічні хвороби.

"Без вчасно вжитих заходів велика загроза того, що постраждають життєво важливі органи. Передусім, це нирки, печінка", - зауважив Юрій Рибак.

Краще обходити гадюк десятою дорогою, кажуть фахівці. Вони нападають, коли відчувають небезпеку. Якщо ж ужалила, то до медичного огляду бажано десь присісти чи прилягти та пити багато води.

"Місце укусу треба обробити антисептиком, можна накласти пов'язку, якщо це за ногу - зняти одяг, щоб місце укусу нічого не прикривало", - додала завідувачка відділу тераріуму Рівненського зоопарку.

Однак не варто накладати джгутів і намагатися відсмоктати отруту.

Також радять тим, хто планує йти до лісу, брати із собою довгу палицю, для того, щоб розвідати, чи є попереду гадюка. А замість кросівок краще взувати гумові чоботи. 

Football news:

Monchi on Rakitic in Seville: He is my friend, but it is difficult financially, if not impossible
Borussia will offer Sancho a new contract if Manchester United do not agree to their terms by Monday
Giorgio Chiellini: Difficult seasons happen. We want to keep winning. Always
Messi is sleeping on an anti-virus mattress. What kind of fiction is this?
Solskjaer on the Europa League: Winning with Manchester United would be the biggest achievement of my career
Liverpool can buy defender Olympiakos Tsimikas for 13 million euros
Muller on the fact that Lewandowski is the best forward in the world: we will See on Friday. Messi also played well