Ukraine

У Росії до аеропорту, куди має прилетіти Навальний, стягнули автозаки

pСпецтехніка в аеропорту Внуково/p - У Росії до аеропорту, куди має прилетіти Навальний, стягнули автозаки

Спецтехніка в аеропорту Внуково

Біля аеропорту Внуково, куди 17 січня має прилетіти з Німеччини російський опозиціонер Олексій Навальний, помітили сепцтехніку. Також відомо про затримання людей.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У зв’язку з поверненням Навального до РФ силові структури у Москві, Петербурзі та інших великих російських містах приведені в стан підвищеної готовності.

За даними російських ЗМІ, на робочих місцях знаходиться практично весь особовий склад Центрів «Е» МВС, відділів по боротьбі з тероризмом і екстремізмом регіональних управлінь ФСБ, а також підрозділи Росгвардії.

В аеропорту Внуково, куди прилітає Навальний, ще з суботи чергує поліцейське посилення.

Такі заходи вжито у зв’язку з тим, що за даними силовиків, близько шести тисяч прихильників Навального мають намір його зустрічати біля аеропорту.

Станом на ранок неділі відомо, що силовики в Петербурзі вже затримали принаймні вісім осіб, які планували зустрічати Навального у Внуково. Зокрема, вранці 17 січня в аеропорту «Пулково» перед посадкою на рейс до Москви затримали головного редактора телеграм-каналу «Агіт Росія» Павла Іванкіна і ще двох активістів – Олексія Барича і Олександра Края.

Нагадаємо, Німеччина передала Росії протоколи допиту Навального.

Як повідомлялося, прокуратура РФ пригрозила активістам, які хочуть зустрічати Навального.

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7