Ukraine

У Росії назвали причину загибелі групи Дятлова в 1959 році

Російська генпрокуратура прийшла до висновку, що туристи на перевалі Дятлова на Північному Уралі у 1959 році загинули в результаті сходження лавини.

Джерело: РИА Новости з посиланням на заступника начальника управління Генпрокуратури в Уральському федеральному окрузі Андрія Кур’якова

Пряма мова: "Група пішла на 50 метрів (від намету – ред.), і вони пішли до кам'яної гряди. Це природний обмежувач лавини. Вони все зробили правильно... Але тут є друга причина, чому група була приречена. Коли вони розвернулися, вони намет не побачили. Видимість була 16 метрів. Вони відійшли на 50".

Деталі: За словами Кур’якова, через сніг і погану видимість молоді люди не змогли знайти свій намет, після того, як покинули його.  

Він додав, що співробітники прокуратури провели експеримент, який підтвердив, що в таких умовах намет неможливо знайти, навіть якщо знати, в якому приблизно напрямку він знаходиться.

Через низьку температуру – близько 40-45 градусів – туристи замерзли.

За словами Кур’якова, група Дятлова "героїчно боролася" і не панікувала, але шансів врятуватися у таких обставинах у них не було.

Генпрокуратура взялася за цю справу через 60 років у зв’язку зі зверненнями від родичів загиблих, інтересом ЗМІ і суспільства.

Передісторія:

Football news:

A unique special for city scored for Lyon: Cornet puts only them in the Champions League. And the French don't lose with his goals
Pep didn't need the lion captain. All his childhood, he played barefoot, and added next to his friend van Dijk
Golovin scored and provided an assist in Monaco's friendly with AZ
Mueller Pro 8:2 with Barca: We did not control the game so much even in the match with Brazil in 2014
Ander Herrera: if PSG don't win the Champions League, it won't be a failure
Arsenal are investigating the transfer of Pepe for 72 million pounds. The club wants to find out if he overpaid
Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United knows how much it hurts to lose in the semi-finals. It's time for the leading players to prove themselves