logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Росії розповіли про формат зустрічі Зеленського та Путіна

Зустріч президента України Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним під час «нормандського саміту» в Парижі буде неформальною.

Як повідомив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, зустріч Зеленського і Путіна в Парижі дасть змогу прояснити ситуацію з позицією України щодо Мінських домовленостей.

«Контакт буде, безумовно, корисний, тому що ми дуже хочемо зрозуміти, як все-таки після всіх неоднозначних, суперечливих заяв з Офісу Зеленського сам український лідер бачить рух до виконання Мінських домовленостей», – повідомив він.

Крім того, голова російського МЗС зазначив, що немає сенсу гадати, у якому саме форматі відбудеться зустріч президентів, і додав, що вона буде неформальною.

«Буде зустріч у «нормандському форматі»: чотири лідери будуть там разом в один і той самий час. Як вже сказали в Адміністрації президента, є можливість поговорити Путіну і Зеленському. Вона (зустріч, – ред.) не буде формальною, тому що це відбудеться на полях іншого заходу», – додав він.

Нагадаємо, саміт «нормандської четвірки» має відбутися 9 грудня в Парижі.

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Україна виконала всі необхідні умови для того, щоб саміт в нормандському форматі відбувся, і всі сторони вже погодили цю дату його проведення. Меркель і Зеленський підтвердили свою участь. У Кремлі 18 листопада також підтвердили участь Росії у нормандському саміті.

Як повідомлялось, Путін у планує поговорити із Зеленським у Парижі тет-а-тет і запросити в Москву.

Themes
ICO