Ukraine

У справі Штепи змінили групу прокурорів

КИЇВ. 2 липня. УНН. У справі колишнього мера Слов’янська Нелі Штепи змінили групу прокурорів. Про це журналісту УНН розповів адвокат Штепи Олександр Шадрін.

На питання, чи змінили групу прокурорів у справі Штепи, Шадрін відповів: "Так. Виключено із групи прокурорів Олену Кравченко та Ірину Кадигроб".

Також він повідомив, що новими прокурорами у справі стали: Кальницький А.В., Алтинцева Н.С., Павлійчук К.В., Жорняк М.С., Касяненко А.Г, Гіля А.В., Сорокіна Є.М., Старченко Я.В., Дядик Д.А. та Шевченко В.О. Старшим групи прокурорів призначили Кальницького.

Окрім того, в постанові прокуратури Харківської області, зазначається, що групу прокурорів було змінено у зв'язку з кадровими рішеннями, що відбулися в управлінні процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління ДБР, розташованого у Полтаві, а також з урахуванням складності кримінального провадження.

Як повідомляв УНН, у справі Штепи розпочали допит свідків.

Нагадаємо, Штепу затримали у липні 2014 року. 8 жовтня 2014 року їй була оголошена остаточна підозра у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які призвели до загибелі людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) КК України.

Колишнього мера Слов’янська обвинувачують у закликах до зміни кордонів України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відділення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп і організацій.

Максимальна санкція зазначених статей — довічне ув’язнення.

Football news:

Lone mascots are another symbol of the year
Casemiro: bale is the top 3 in the world at his best level. But we must admit that he is not in the best shape right now
Ferran Torres: Every player wants to be in the attacking team, and city are one of the most attacking teams in the world
Manchester City have announced the transfer of Ferran Torres from Valencia
German Count Zeppelin, heated underpants and Herbert Chapman. The final that started the great Arsenal of the 1930s
Klopp has signed a contract with adidas. Liverpool have an agreement with Nike
Jose Mourinho: Casillas and I have a good relationship. Over the years, they developed into an honest friendship