logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У США встановлено новий рекорд за обсягом опадів - синоптики

КИЇВ. 14 липня. УНН. З початку червня європейська Служба моніторингу атмосфери проекту "Коперник" зареєструвала рекорд в США за обсягом опадів, що випали з квітня по червень. Про це повідомляє УНН з посиланням на ООН.

"У Сполучених Штатах б'ють рекорди обсяги опадів, що випали з квітня по червень. У штатах Міссісіпі, Міссурі та Іллінойс спостерігаються тривалі повені. Тропічний шторм Баррі, який несе з собою сильний вітер і проливні дощі, рухається вкрай повільно, а це, як кажуть вчені, означає, що опади будуть особливо великими. Таким чином, підвищується небезпека повеней, які потенційно можуть досягти рівня в 1,8 метра", - сказано в дослідженні.

Нагадаємо, раніше шторм "Баррі", який рухається з боку Мексиканської затоки до узбережжя США, в суботу, 13 липня, посилився до урагану першої категорії - мінімальної за шкалою ураганів Саффіра-Сімпсона.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO