logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У столичній лікарні на дитину впали двері

Дитину госпіталізовано з попереднім діагнозом «перелом правого стегна зі зміщенням» - У столичній лікарні на дитину впали двері

Дитину госпіталізовано з попереднім діагнозом «перелом правого стегна зі зміщенням»

В одній зі столичних поліклінік на хлопчика впали металопластикові двері, його госпіталізували до лікарні із попереднім діагнозом «перелом стегна зі зміщенням». Про це повідомили у пресслужбі поліції Подільського району Києва.

«Був такий випадок, на дитину у поліклініці впали двері. Звернулася і мама, і передали в лікарні цю інформацію. Виїжджала туди група. Зареєстровано у нас, проводиться перевірка зараз. Це сталося вчора», - розповіли УНН у поліції.

У пресслужбі зазначили, що у поліклініці проводилися ремонтні роботи та були демонтовані двері, які і впали на дитину.

«Там (у поліклініці. - Ред.) проводилися ремонтні роботи, були демонтовані металопластикові двері, стояли біля стіни. Поки мама спілкувалася з працівником реєстратури, дитина бавилася, смикала за ручку, після чого потягнула їх на себе, вони на неї впали. Дитину було в подальшому госпіталізовано з попереднім діагнозом «перелом правого стегна зі зміщенням». Правоохоронці туди виїжджали, вилучили відео з камер відеоспостереження, зараз встановлюють всіх учасників, які там були, і проводять перевірку», - додали у поліції.

ЗМІ повідомляються, що цей інцидент стався у дитячій поліклініці № 2 по проспекту Правди, 64.

Themes
ICO