Ukraine

У Вашингтоні затримали чоловіка зі зброєю, набоями і фальшивою перепусткою на інавгурацію – ЗМІ

У Вашингтоні 16 січня затримали жителя американського штату Вірджинія, який показав військовому патрулю фальшивий пропуск на церемонію інавгурації президента США, що відбудеться 20 січня. Як повідомляють американські ЗМІ, при ньому виявили автоматичну зброю і понад 500 патронів.

Чоловіка звільнили після судового засідання, повідомляє Washington Post. Він заявив, що працює найманим охоронцем і, коли виїжджав із дому, забув, що його вогнепальна зброя залишилася в автомобілі. Він також заперечив, що мав значну кількість боєприпасів, про яку йдеться у звіті поліції.

Поліція не заперечувала проти його звільнення. Washington Post цитує неназване джерело, яке заявило, що він не має екстремістських зв’язків і співпрацює зі слідством.

Заходи безпеки у США: Капітолій готують до інавгурації Байдена та наступного етапу щодо імпічменту Трампу (фоторепортаж)
Заходи безпеки у США: Капітолій готують до інавгурації Байдена та наступного етапу щодо імпічменту Трампу (фоторепортаж)
ФОТОГАЛЕРЕЯ:

Заходи безпеки у США: Капітолій готують до інавгурації Байдена та наступного етапу щодо імпічменту Трампу (фоторепортаж)

ФБР попередило про можливі збройні акції протесту по всій країні найближчими днями і закликало центральну владу країни і владу штатів вжити додаткові заходи безпеки

Влада у Вашингтоні й інших містах США готується до можливого насильства під час акцій напередодні інавгурації обраного президента Джо Байдена, запланованої на 20 січня.

Зокрема, до забезпечення порядку у Вашингтоні – після того, як 6 січня прихильники чинного наразі президента Дональда Трампа штурмували будівлю Капітолію, в перебігу чого загинули п’ять людей, – залучили й близько 20 тисяч військовослужбовців Національної гвардії США.

Влада планує закрити мости і дороги, що ведуть до міста.

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7