Ukraine

У Запоріжжі привітали медиків з їх професійним святом

Робота у режимі 24/7, сотні дзвінків на добу та швидке реагування. У таких умовах працюють медики обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Тут приймають виклики “швидкої” зі всієї області. В одній зміні — близько 20 працівників. Всі диспетчери мають медичну освіту, тож можуть надати своєчасну консультацію та дистанційно допомоги людині до приїзду швидкої. Загалом, за добу приймають близько двох тисяч викликів.

Сьогодні до оперативно-диспетчерського центру приїхав перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков. Відзначає, що це чи єдина подібна установа в Україні, яка обслуговує всю область. Є й проблеми, зокрема, нові умови роботи після запровадження реформи вторинної ланки медицини. Після спілкування Єгор Семенков привітав працівників центру з Днем медичного працівника, який вони відзначатимуть вже цієї неділі. Вручив відзнаки та нагороди.  Директор центру Костянтин Малашенко отримав від обласної влади орден за заслуги перед Запорізьким краєм.

Football news:

This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto
Sarri on the defeat by Milan: we played first-class football for 60 minutes. Then-turbidity
Pioli on the victory over Juve: Milan became a team. We can play even better
Pioli beat Juventus for the first time as a coach
Vardy has scored 10 goals for Arsenal in Premier League matches. Only Rooney has more
Ronaldo scores or gives an assist in 17 consecutive Serie A matches, where he scored 25 (21+4) points