Ukraine

У Зеленського заявили про "колонізацію" Криму Росією для збільшення "лояльного населення"

Постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич Фото з відкритих джерел

Постійний представник президента заявив, що на анексований півострів Росія перемістила не менше 300 тисяч своїх громадян

Російська Федерація в Криму продовжує утискати українців та сприяє незаконному переміщенню своїх громадян на півострів, щоб збільшити кількість "лояльного" до російської влади населення. Про це 18 червня на онлайн-дискусії заявив постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич, повідомляє hromadske.

Так, за підрахунками української влади, на анексований півострів Росія перемістила не менше 300 тисяч своїх громадян.

"Однією з найбільших проблем для нас зараз... і ми говоримо про це на будь-якій міжнародній платформі, є "нова колонізація" Криму. Звичайно, коли ми говоримо про "колонізацію" Криму, ми говоримо про зміни демографічного складу населення у Криму. Російська Федерація реалізує комплексну політику, спрямовану на зміну складу населення у тимчасово окупованому Криму", — зазначив Кориневич.

Водночас представник президента України додав, що російська влада витісняє з Криму тих громадян, яких вона сприймає як загрозу.

"Українські та кримськотатарські журналісти, громадські діячі та інші особи, які не визнають спроби анексії Криму, виганяються з півострова. Вони (РФ — ред.) також сприяють незаконному переміщенню громадян Російської Федерації на територію окупованого Криму. І це військовослужбовці і члени їхніх сімей, співробітники правоохоронних органів, чиновники тощо", — пояснив Кориневич та додав, що таким чином Росія збільшує частку "лояльного населення".

Також зазначається, що РФ переводить громадян України з Криму на постійне місце проживання на свою територію. Крім цього, ще однією проблемою в Криму є насильницька "паспортизація" українців.

Нагадаємо, у четвер, 18 червня, Рада Європейського Союзу продовжила дію санкцій проти Російської Федерації щодо анексії Кримського півострова ще на один рік.  

Football news:

Zinedine Zidane: if the referee gives a penalty, it means it is a penalty
Lizard on the criticism of VAR: In Real life, they don't pay attention to conversations outside the team
Real need to score 5 points in 3 rounds to win La Liga
Gasperini about the 1/4 final of the Champions League: the Match with Juventus is an imitation of the games with PSG
Courtois played 18 dry games in the La Liga season. Real's record is one game away
Real Madrid won the 8th victory in a row and does not miss 5 matches
There was hardly any contact, and even outside the penalty area. Ex-member of Barca's Board of Directors about real's penalty