logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Житомирі встановили симулятор космічних польотів для "відвідин" інших галактик

Такий апарат єдиний в Україні.

Злітати на іншу планету чи навіть відвідати іншу галактику тепер можна у Житомирі. Тут з’явився перший в Україні симулятор космічних польотів. Команда інженерів з Києва, що його зробила, каже: схожі є хіба на секретних об’єктах тренувань астронавтів у США, йдеться в ТСН.16.45.

Завдання симулятора - дати базову інформацію про польоти в космос. Тут усе як у космічному кораблі. Купа електронних приладів, у яких важко дати раду. Але для новачків є автопілот. На Марс можна долетіти за лічені секунди. «Зараз гіпершвидкість, тому воно займає буквально  кілька секунд», - каже інструктор.

Керує польотом головний конструктор космольота Євген Корольов. Каже розробили все так, щоби було відчуття, що ти і справді в космосі. Є й система вібрації, яка імітує зліт, прискорення та посадку корабля, і великі екрани з картою сонячної системи та галактик. «Тут є  великий екран, зроблена кабіна для двох пілотів, вона хоч і невелика, але дуже зручна», - каже Євген.

Симулятор космічних польотів розробила команда інженерів із Києва на замовлення житомирського музею  космонавтики. Його вже оцінили фахівці. «Лише в секретних, або закритих організаціях, де готують  астронавтів, можливо є такі симулятори космічних польотів», - каже генеральний директор Національного центру аерокосмічної освіти молоді Олексій Кулик.

У музеї космонавтики вважають, що космоліт може зацікавити потенційних інвесторів, тому запрошують у гості Ілона Маска. А поки розробники вже планують вдосконалити симулятор, щоби пізнавати космос було цікавіше й доступніше.

Кореспондент Олена Кузнєцова

Themes
ICO