Ukraine

У Знам'янці з'явилися листівки із антиукраїнськими гаслами та символікою сепаратистів: що збурило містян

Виявилось, що це частина Антитерористичних навчань.

У Знам'янці Кіровоградської області вночі ледь не на кожному стовпі з'явилися листівки із символікою фейкових республік сепаратистів і закликами створити таку саму кіровоградську. Містяни почали їх зривати і скаржитися до поліції.

Близько четвертої ранку кропивничанин, громадський активіст Євген Скачко проїжджав через Знам'янку і чоловіка побачене обурило. Перші кілька листівок із антиукраїнськими гаслами він зірвав сам, а потім викликав поліцію.

Фото листівок збурило соцмережі. Спочатку користувачі обурювались їхнім змістом, а згодом - причиною появи. Бо за кілька годин СБУ повідомила, що листівки - частина антитерористичних навчань.

"За легендою цих навчань кілька диверсійних груп, які орудують на території Знам'янського району, вчиняють якісь правопорушення, диверсії, готують терористичні акти. Це була робота диверсантів в рамках наших навчань. Патрульними затримано вже винуватців диверсантів", - пояснила речниця УСБУ у Кіровоградській області Марина Яковенко.

У штабі навчань псевдодиверсантів опитали. Вони в усьому зізналися і чоловіків відпустили.

Відео У Знам'янці на стовпах з'явилися листівки із символікою фейкових республік сепаратистів

У Знам'янці, що у Кіровоградській області, вночі чи не на кожному стовпі з'явилися листівки із символікою фейкових республік сепаратистів і закликами створити таку саму кіровоградську. Містяни почали їх зривати і скаржитись у поліцію. І виявилось, що це теж частина антидиверсійних навчань. Більше - у сюжеті.  

У Знам'янці на стовпах з'явилися листівки із символікою фейкових республік сепаратистів

Нині у Знам'янці на стовпах та дошках оголошень жодної провокативної листівки. Більшість з них зняли ще вранці самі містяни. Решту прибрали після обіду співробітники спецслужб.

Жоден, з опитаних ТСН знам'янчан, цих закликів до повалення державного ладу не побачив.

Між тим, навчання у Знам'янці тривають і чого очікувати він фейкових терористів у штабі операції - не знають.

"Сценарій цих навчань нікому не відомий. Тому всі служби працюють і реагують на ті виклики, які в цей момент вже є відомими. І які подальші дії диверсантів - ми не знаємо", - повідомила речниця УСБУ у Кіровоградській області Марина Яковенко.

А відтак, просять містян бути уважними і про всі підозрілі події, предмети та людей повідомляти до поліції.

Football news:

Sharonov joined the coaching staff of Cyprus Paphos
Yuran headed Khabarovsk SKA
Brugge forward Dennis on goal for Zenit: I said that I only score grandees, but it was a joke
PSG defender Kimpembe Pro 1:2 with Manchester United: We can only blame ourselves
Lopetegui Pro 0:0 with Chelsea: Sevilla showed a good team game
Rashford on victory over PSG: Manchester United now have a strong position in the group
Nagelsmann victory over Istanbul: Not fully satisfied with the game Leipzig was fatigue, not the most effective pressure