Ukraine

У зоні ООС загинуло двоє військових, серед них — черкащанин

19 липня на Донеччині від куль снайпера загинуло двоє: Роман Джерелейко, родом із Хмельниччини та Олександр Бардалим із Черкаської області. Про це йдеться у повідомленні пресслужби 24 ОМБр імені короля Данила.

Черкащанин Олександр Бардалим родом з м. Корсунь-Шевченківський. На війні з 2015 року і планував повернутись на до своєї сім’ї. До його звільнення з лав ЗСУ залишалось всього 20 діб. Вдома в нього залишилася дружина та син Денис, 2012 р.н.

У повідомленні йдеться, що бійці загинули під час інженерного обладнання позицій 19 липня:

“Солдат Роман Джерелейко зазнав кульового поранення від рук ворожого снайпера. Медик, що своєчасно прибув з сусідньої позиції, кваліфіковано надав йому першу медичну допомогу. Після оповіщення по черговим засобам зв’язку, на місце події одразу прибули командир роти та командир взводу старшина Олександр Бардалим, які особисто почали здійснювати евакуацію солдата Джерелейко. За 15 метрів від позиції, під час закріплення тяжкопораненого на ношах, ворог поцілив вдруге – цього разу в командира взводу, старшину Олександра Бардалима. Характер поранення був несумісним з життям і протягом хвилини часу Сашко помер на руках свого командира роти.

Незважаючи на продовження обстрілу та небезпеку, бійцям вдалось евакуювати тяжкопораненого солдата Джерелейка. Медики робили усе можливе, щоб врятувати бійця, але, на жаль, велика крововтрата та характер поранення не дали йому шансів на життя і у міській лікарні м. Курахове він помер.”, йдеться у повідомленні пресслужби 24 ОМБр імені короля Данила.

На фото Роман Джерелейко
На фото Олександр Бардалим

Football news:

Zinedine Zidane: I would like VAR not to be used
Tottenham – Arsenal. Who will win: Mourinho or Arteta?
Zinedine Zidane: if the referee gives a penalty, it means it is a penalty
Lizard on the criticism of VAR: In Real life, they don't pay attention to conversations outside the team
Real need to score 5 points in 3 rounds to win La Liga
Gasperini about the 1/4 final of the Champions League: the Match with Juventus is an imitation of the games with PSG
Courtois played 18 dry games in the La Liga season. Real's record is one game away