Ukraine

Учені перевірили вплив 5G на людину: шапочки з фольги ховати можна?

Серед експертів досі немає єдиної думки щодо безпеки мобільних мереж п'ятого покоління. Поки одні наполягають на абсолютній нешкідливості 5G, інші повідомляють про вплив радіочастотного випромінювання на здоров'я.

До числа останніх належать і фахівці Університету штату Орегон, які довели існування впливу 5G на живі організми. При цьому особливого приводу для паніки немає.

Співробітники Університету штату Орегон провели дослідження, за результатами якого все ж було виявлено деякий вплив мереж п'ятого покоління на живі організми. Однак самі експериментатори визнають, що ці радіосигнали не настільки шкідливі, як багатьом здається.

Дослідники провели експеримент з використанням ембріонів рибок даніо. Їх часто використовують для виявлення впливу різних екологічних впливів на біологічні системи. Оскільки рибам і людині властиві схожі процеси розвитку і вони схожі на геномному рівні, це означає, що результати дослідження можуть бути застосовані і стосовно людей.

Дослідження проводили на рибках даніо - фото 415243

Дослідження проводили на рибках даніо

Під час експерименту тварин протягом двох днів піддавали впливу радіовипромінювання на частоті 3,5 ГГц, яке використовується у мережах п'ятого покоління. В результаті дослідники не виявили істотного впливу на смертність, розвиток ембріонів або їхню реакцію на світло. Зафіксували лише незначну зміну в тестах, націлених на вимір реакції ембріонів на раптовий звук.

Подальші дослідження будуть присвячені вивченню впливу 5G на тих же рибок даніо, які використовувалися в першому експерименті, щоб дізнатися про можливий вплив на розвиток від ембріонів до дорослих особин. Дослідники також хотіли б оцінити вплив вищих частот на рибок даніо. Зараз же вчені впевнені, що поки немає особливих причин для паніки щодо мереж п'ятого покоління.
Знімаємо свої шапочки з фольги і розходимось. Тут нічого цікавого ;)

Football news:

Raheem sterling: Looking for tickets to Lisbon. From the 10th to the 24th. Retweet if you can help
Pep Guardiola: Gabriel is the best player of matches with Real Madrid
Three heroes of Lyon in the match with Juve – among them the defender, whom the fans drove in the fall
Manchester City and Lyon will meet in the 1/4 final of the Champions League on August 15 at Jose Alvalade
Photo of Pep and Zizou – just a gift for Showsport users
Ronaldo was eliminated so early from the Champions League for the first time in 10 years, although he tried very hard – in the playoffs for Juve, only he scores
Rudi Garcia: to Pass Juventus is a feat. The most pleasant defeat in my career