logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Україна не має дієвої стратегії реінтеграції Криму, – Ігор Гузь

Україна не має дієвої стратегії реінтеграції Криму, – Ігор Гузь

ZIK

ZIK

Україна могла б підтримати протистояння кримських татар та розхитати ситуацію в Криму на свою користь, однак має певні побоювання щодо реакції агресора.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Гузь у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Держава Україна у стосунках із кримськими татарами працює всього на 10%. Немає єдиної цілісної стратегії, не працюють інституції, та не вкладаються ресурси. Тобто, на превеликий жаль, конкретної позиції України немає.

Але ми забуваємо про дуже важливий фактор, що в Криму залишається до 24% етнічних українців, більшість із яких проживає на півночі півострову», – зауважив Ігор Гузь.

Депутат визнав, що зараз в Криму відбувається зачистка незгодних із політикую Кремля людей, і саме через на півострові майже немає супротиву.

Безумовно, Україна могла б підтримати протистояння кримських татар, однак має пеані побоювання щодо реакції агресора.

«На превеликий жаль, системної дієвої стратегії реінтеграції Криму немає. Україна може змінити ситуацію на півострові, якщо вдаватиметься до дестабілізації з середини Криму. Оскільки там є ґрунт, зокрема і підтримка кримських татар, щоб розхитувати ситуацію на користь України.

Але багато хто не приймає таку стратегію, оскільки боїться ударів у відповідь. Такий страх присутній і серед українських високопосадовців, і на Заході. Мовляв, не варто дражнити цього звіра, щоб не стало ще гірше», – пояснив Ігор Гузь.

Themes
ICO