logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Україна планує завершити співпрацю з МВФ у 2023 році - Маркарова

КИЇВ. 20 листопада. УНН. Україна має закінчити співпрацю з Міжнародним валютним фондом у 2023 році, а програма, щодо якої наразі тривають переговори, має стати останньою. Про це в ефірі "Громадського" заявила міністр фінансів України Оксана Маркарова, повідомляє УНН.

"Мій амбітний план — змогти закінчити її (програму з МВФ — ред.), щоб у 2023 році у нас не стояло питання, коли ми отримаємо новий транш, а могли б себе забезпечувати", — сказала вона.

Міністр зазначила, що зараз уряд продовжує переговори з місією МВФ, яка перебуває з візитом у Києві щодо нової кредитної програми про співпрацю.

"Програма, над якою ми працюємо — хороша і вона має нам дозволити провести масу реформ, приватизацію, концесію та інші речі. Але і має дозволити нам вийти з неї по завершенні — як свого часу це змогла зробити Польща", — пояснила Маркарова.

Нагадаємо, місія МВФ розпочала роботу в Україні 14 листопада.

Голова НБУ Яков Смолій натякнув у розмові з з тимчасово повіреним у справах США Посольства США в Києві Вільямом Тейлором, що "є намагання зацікавлених осіб, ймовірно, з числа колишніх власників банків, унеможливити співпрацю з МВФ".

Themes
ICO