Ukraine

Україна збільшила імпорт огірків і томатів

За 6 місяців поточного року Україна імпортувала 7 тис. т огірків та 55 тис. т томатів, що відповідно на 38% і 15% більше ніж показники за аналогічний період минулого року.

Цікаво, що імпорт як огірків, так і томатів, за першу половину 2019 р., став рекордним за останнє десятиріччя – повідомляє fruit-ukraine.org.

Натомість експорт овочів закритого ґрунту продовжує знижуватися. Так, поставки томатів за кордон з початку року становлять всього 0,97 тис. т, що втричі менше ніж в минулому сезоні.

Експорт огірків також зменшився майже в два рази, в порівнянні з 2018 р., і за 6 місяців поточного року склав 1,3 тис. т.

«Українські виробники огірків та томатів зараз переживають часи змін. Звичайно, ситуація з втратою російського ринку зумовила тепличників шукати нові ринку збуту та розширювати асортимент продукції.

На сьогодні основними імпортерами українських томатів та огірків залишаються Білорусь та Польща – країни, які в подальшому реекспортують українську продукцію», – розповідає аналітик УПОА Семен Крамаренко.

Football news:

Dani Alves on Ramos' foul: Real Madrid have taught us to do more than we are used to
Barcelona played the best match at Setien. Even Griezmann scored: a perfect parachute after a heel pass from Messi
Arsenal have nothing to celebrate, they have to take every opportunity. Mourinho responded to the gunners' joke about Tottenham
Kike Of Setian: I understand less and less VAR
MATIC has extended his contract with Manchester United until 2023
With the death of Morricone, part of the world's cinema goes. De Laurentiis on the composer
Josep Bartomeu: Setien is doing a great job. We have full confidence in him