Ukraine

Українець Лень допоміг «Сакраменто» обіграти лідера конференції НБА

Лень розпочинав сезон у стані «Атланти Хокс» - Українець Лень допоміг «Сакраменто» обіграти лідера конференції НБА

Лень розпочинав сезон у стані «Атланти Хокс»

Світлина - ua-football

У заключному поєдинку сезону для «Сакраменто Кінґс», клуб українського центрового Олексія Леня протистояв лідеру Західної конференції «Лос-Анджелес Лейкерс».

Двома триочковими від гравців «Лейкерс» стартував поєдинок (6:0). Через кілька хвилин перші очки у зустрічі набрав і Лень – оформив слем-данк. За підсумками 12-хвилинки «озерні» мали десять очок переваги (40:30), проте після перерви ситуація змінилася – влучні кидки з дистанції від Богдановича, Хілда та результативна гра із ефектними слем-данками Джабарі Паркера надали «Кінґс» перевагу – 66:56.

У другій половині зустрічі різниця у рахунку доходила до плюс 20 очок та більше. Як наслідок «Сакраменто» довели матч до перемоги – 136:122.

Лень відіграв 14 хвилин, набрав 3 очка (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/2 штрафних), зібрав 3 підбирання та зробив 1 блок-шот.

За підсумками сезону «Кінґз» посіли 12 місце у західній конференції НБА з 31 перемогою та 41 поразкою, не зумівши пробитися у плей-офф.

Додамо також, у цьому сезоні Лень відіграв 55 матчів, набирав 8,0 очка та робив 5,8 підбирання в середньому за 17,6 хвилини на майданчику.

Football news:

Frank de Boer led the Netherlands national team. Contract - for 2 years
PSG boss faces jail: Swiss Prosecutor asks for 28 months for bribing FIFA Secretary General
Milan defender Duarte contracted coronavirus
Real Madrid may pay around 100 million euros for Mbappe if he does not extend his contract with PSG
Flick about the UEFA super Cup: We have to play our best if we want to win the trophy. We are waiting for a difficult match
The Macedonian journalist was upset that he did not have time to talk to Mourinho. Jose returned and promised a photo for the sake of his late father
Fati's compensation increased to 400 million euros. He will play for Barca under number 22