Ukraine

Україні дозволять експортувати маски за певних умов, - Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Водночас президент наголосив, що Україна і надалі повинна бути забезпечена всіма засобами захисту

Українські виробники зможуть експортувати за кордон медчині маски та інші засоби особистого захисту за певних умов. Про це 23 травня повідомили у пресслужбі Офісу президента. 

Як зазначається, у суботу відбулася традиційна нарада під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. У нараді взяли участь представники Кабінету Міністрів і правоохоронних органів. 

Так, на нараді було порушено питання надання можливості українським виробникам масок та інших засобів захисту експортувати свою продукцію. Головною умовою для експорту є неможливість продажу такої продукції в Україні, однак вона відповідає вимогам інших держав.

За даними пресцентру, президент Володимир Зеленський підтримав це, а вже наступного тижня Кабінет Міністрів напрацює потрібні рішення.

Однак, глава держави наголосив, що Україна і надалі повинна бути забезпечена всіма засобами захисту. 

"Лікарні, медики, аптеки – скрізь мають бути маски, дезінфектори, обладнання. Закупівлі тривають задовго. Треба шукати виходи, щоб скоротити цей процес, щоб надалі міністерство закуповувало все швидше. У світі очікують на другу хвилю коронавірусу. Ми порівняно добре пройшли першу, хоча, на жаль, втратили понад 600 життів. Маємо бути готові з усіма процедурами й надалі", – пояснив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, нещодавно в "Бориспіль" прибув літак з Азербайджану, який привіз 23 тонни гуманітарного вантажу для боротьби з коронавірусом. Зокрема, у якості гумдопомоги Україна отримала  медичні маски, захисні комбінезони, термометри та дезінфектори

Football news:

Ex-city defender Onuoha: I never felt safe in the US. If the police don't like it, you can lose your life
Barcelona wants to bring back 19-year-old Manchester City defender Garcia. The English are not going to let him go
Gianni Infantino: We must all say no to racism and violence. In any form
Barcelona for 4.5 million euros will buy 70% of the rights to 19-year-old forward Sao Paulo Maya
Martin Ødegaard: Sociedad wants to get into the Champions League is a dream. It's hard to fight Real Madrid and Barca, but we can fight the rest
Newcastle midfielder Longstaff is close to a move to Udinese. His salary will increase by more than 30 times
Milan defender Duarte was injured. This is the second injury at the club after resuming training