Ukraine

Укрзалізниця готується до можливого поширення коронавірусу

Укрзалізниця готується до можливого поширення коронавірусу
Укрзалізниц обладнала вокзали в разі поширення коронавірусу. Фото: tripadvisor.ru

Укрзалізниця спланувала заходи для профілактики поширення коронавірусу Covid-19 в Україні.

"Уже провели інструктажі персоналу, підготували засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах на випадок виявлення людей із симптомами респіраторних захворювань. На 19 вокзалах вже облаштували медичні пункти із необхідним устаткуванням та протиепідемічним майном для тимчасової ізоляції хворих", - повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Йдеться про вокзальні станції Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т. Шевченка.

Також на п'яти вокзалах організували приміщення для тимчасової ізоляції людей із симптомами респіраторних захворювань. Це вокзали станцій Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква.

Крім того, у відомстві закупили 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок та понад тисячу захисних окулярів. Також придбають антисептики для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати.

А з наступного тижня по всій Україні розпочнуть проводити тренінги для працівників залізниці.

На кордоні з Угорщиною, в пункті пропуску "Тиса", розпочали проведення температурного скринінгу громадян, які їдуть в Україну. Для цього прикордонників забезпечили необхідними приладами для вимірювання температури та індивідуальними засобами захисту.