logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В Антарктиді випробовують робота, якого відправлять на Юпітер

В Антарктиді випробовують робота, якого відправлять на Юпітер
В Антарктиді почали випробовувати робота NASA . Фото: antarctica.gov.au.

Австралійська антарктична служба (AAD) розпочала польові випробування робота NASA, призначеного для досліджень на Європі – супутнику Юпітера. Він працюватиме під льодом в ході космічної місії Europa Clipper. Її планують запустити не пізніше 2025-го.

Робот - це два колеса, з'єднані віссю довжиною близько метра. Колеса можуть обертатися незалежно один від одного та успішно маневрувати, як на самій крижаній поверхні супутника, так і під нею, передає прес-служа ADD.

За словами співробітника Лабораторії реактивного руху NASA Енді Кльоша, спосіб пересування робота унікальний.

"Машина буде використовувати власну плавучість, щоб залишатися притиснутою до внутрішньої сторони льоду, а пересуватися за допомогою коліс. Також наш робот зможе протягом довгого часу залишатися на одному місці, без енерговитрат", – пояснив Кльош.

Інженери поки не придумали, як доставити робота під лід, адже на Європі для цього доведеться пробурити свердловину довжиною близько 10-20 кілометрів.

Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору встановило останній двигун на ракеті для польотів на Місяць. Останній, четвертий двигун RS-25 встановлено на першому ступені надважкої ракети-носія SLS, з допомогою якої в 2024 році планується здійснити запуск пілотованого корабля Orion на Місяць.

Зараз ви читаєте новину «В Антарктиді випробовують робота, якого відправлять на Юпітер». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO