Ukraine

В Австралії рятуватимуть людей від акул за допомогою дронів

В останні роки випадки зіткнення людей і акул біля узбережжя Австралії почастішали. Це й стало причиною того, що 80 безпілотників патрулюватимуть на громадських пляжах країни, спостерігаючи за пересуваннями акул з повітря. Дрони зможуть визначати вид і точний розмір кожної виявленої ними акули.

Вартість нової програми з безпілотниками – 8 млн доларів. Вона дозволить врятувати не одне людське життя, адже серфери не завжди вчасно можуть зауважити, що поруч із ними плаває небажаний гість з глибин.

Дрони доставлять до 34 пляжів уздовж берегової лінії Нового Південного Уельсу. Паралельно скоротиться кількість дорогих і менш ефективних вертольотів, які раніше використовували для стеження за акулами.

Використання безпілотників – величезний крок уперед у підвищенні безпеки громадських пляжів. Дрони легко переміщати: вони компактні, маневрені і можуть літати на великі дистанції.

Дрони замінять вертольоти - фото 413683

Дрони замінять вертольоти

Програма піде на користь і туристичній галузі: мандрівники почуватимуться безпечніше на пляжах країни.

З ініціативи австралійського уряду також було розроблено додаток SharkSmart для смартфонів. Він сповіщатиме користувачів про останні спостереження за акулами, а також інформуватиме про різні види та їхню поведінку.

Зазначимо, що в Австралії розробляють костюм проти акул. Нове спорядження допоможе знизити смертність серед плавців і дайверів.

Football news:

Casemiro: bale is the top 3 in the world at his best level. But we must admit that he is not in the best shape right now
Ferran Torres: Every player wants to be in the attacking team, and city are one of the most attacking teams in the world
Manchester City have announced the transfer of Ferran Torres from Valencia
German Count Zeppelin, heated underpants and Herbert Chapman. The final that started the great Arsenal of the 1930s
Klopp has signed a contract with adidas. Liverpool have an agreement with Nike
Jose Mourinho: Casillas and I have a good relationship. Over the years, they developed into an honest friendship
Tottenham will buy Heybjerg from Southampton for 15 million pounds. And will release Walker-Peters for $ 12 million. Southampton Midfielder Pierre-Emile Heibjerg is close to changing clubs