logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В Егейському морі зазнало аварії судно з українцями на борту

В Егейському морі між грецькими островами Лесбос і Скірос потерпів катастрофи грузовий корабель «New Leo» з українцями на борту.

Як зазначається, 4 грудня судно потрапило у 8-бальний шторм. Вантаж змістився, через що корабель втратив рівновагу, завалився на бік і почав тонути. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на телеканал «SKY».

У складі екіпажу знаходиться 14 українців. Моряки подали сигнал SOS команді берегової охорони. Ті надіслали в акваторію два катери, два гелікоптери, власні кораблі. На місце події також прибули представники військово-повітряних сил Греції.

Як повідомив згодом УНІАН, український екіпаж, який знаходився на судні, врятований. Про це розповів начальник Управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

«Екіпаж судна, який складають громадяни України, врятований. Консул підтримує контакт з береговою охороною острова Скірос і місцевими компетентними органами», – зазначив Кирилич.

«New Leo» вийшов під прапором Ліберії із грецького порту Елефсін, прямував до Турції.

Реклама


Themes
ICO