logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В КНДР повідомили про проведення успішних випробувань на космодромі

КИЇВ. 8 грудня. УНН. КНДР заявила, що провела ввечері 7 грудня успішні випробування на полігоні Сохе в районі Тончхан-ні. Про це в неділю повідомило агентство ЦТАК, передає УНН.

"Результати випробувань нададуть в найближчому майбутньому істотний вплив на зміну стратегічної позиції КНДР", - йдеться в повідомленні. Агентство не уточнило, про які саме випробуваннях йдеться.

Випробувальний полігон Сохе, також званий космодромом, знаходиться в 200 км на північний захід від Пхеньяна і в 70 км на захід від великого ядерного центру в Йонбені.

Питання ліквідації ядерних об'єктів в Йонбені порушувалося на зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина в Ханої в лютому поточного року. За підсумками консультацій стало відомо, що Пхеньян запропонував ці заходи, зажадавши у відповідь пом'якшення режиму санкції. Однак американська сторона не пішла на це, заявивши, що ліквідації цих об'єктів буде недостатньо.

Раніше в КНДР без попередження провели військові навчання під наглядом Кім Чен Ина.

Themes
ICO