logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В Мукачеві буде наймасовіший забіг

У Мукачеві 13 жовтня відбудеться наймасовіший забіг Закарпаття – Mukachevo Half Marfthon-2019, на який вже зареєструвалися понад 400 учасників.Про це повідомляють у Мукачівській міськраді.

“Цьогорічний наймасовіший забіг Закарпаття – Mukachevo Half Marfthon-2019 проходитиме 13 жовтня. Наразі для участі в змаганні вже зареєстровано майже 400 учасників. Братимуть участь в забігу не лише мукачівці, а й бігуни з інших міст краю та країни” - йдеться в повідомленні.

Змагатимуться у декількох вікових категоріях та по різних за протяжністю маршрутах.

Так, дитячі забіги поділятимуться на 100 метрів (4-7 років) та 500 метрів (7-9 років). Для дорослих дистанції будуть - 2, 10 та 21 кілометр.

У мерії інформують, що цьогорічні змагання також мають і благодійну мету. Дистанція у 2 км запланована для допомоги у лікуванні мешканки міста Христини Качур. Усі кошти з цього маршруту будуть передані жінці.

Протягом суботи, 12 жовтня, та неділі, 13 жовтня, для учасників заплановано ряд культурних заходів — як безкоштовна екскурсія містом, піца-паті та екскурсія в замку Паланок. Офіційний старт змагань 13 жовтня, у неділю, о 9 годині ранку — це дитячі забіги. Власне півмарафон стартує о 10:30.

Призовий фонд Mukachevo Half Marfthon 2019 становить 69 тисяч гривень, який буде розподілений між переможцями усіх вікових категорій на кожній дистанції.


All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO