Ukraine

В Одесі судитимуть прокурора, який вимагав 25 тис. дол. за непритягнення до відповідальності

КИЇВ. 30 листопада. УНН. У Одесі постане перед судом прокурор, який вимагав 25 тисяч доларів від громадянина за непритягнення до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє пресслужба ОГП, передає УНН.

“Встановлено, що прокурор за пособництва свого знайомого одержав 25 тис. доларів США за непритягнення громадянина до кримінальної відповідальності, а також зміну кваліфікації у провадженні стосовно іншої особи та подальшого звільнення її від кримінальної відповідальності”, - йдеться в повідомленні.

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно прокурора однієї з місцевих прокуратур м. Одеси та пособника за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України).

“Досудове розслідування здійснювалося слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань. Підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні забезпечуватиметься прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора”, - зазначили в прокуратурі.

Додамо, що слідчого в особливо важливих справах одного із підрозділів Головного управління СБУ у Донецькій та Луганській областях судитимуть за вимагання 30 тис. доларів США хабаря за зміну правової кваліфікації злочину, сприяння в укладенні угоди про визнання винуватості та повернення вилученого майна.

Football news:

Atalanta and Sevilla have agreed on the transfer of Gomez. The midfielder will fly to Spain on Tuesday
Laporta on Messi at PSG: I read that they have losses. We need to discuss what deals they can afford
PSG offered Ramos a contract for 45 million euros for 3 years (Onda Cero)
Nacho tested positive for the coronavirus. He was in contact with the patient earlier
Bale scored in the FA Cup for the first time since 2013. He has 4 goals in 13 games at Tottenham
Frank Lampard: I didn't have enough time to take Chelsea to the next level
Ozil will receive 3 million euros in Fenerbahce from July. Lifting - 550 thousand