logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В окупованому Криму помер 12-річний хлопчик, що приїхав у табір на відпочинок

У кримській лікарні помер 12-річний хлопчик, який приїхав на відпочинок у дитячий табір "Артек", що нині окупований Росією. Після смерті хлопчика, який приїхав з Санкт-Перербурга, слідчий комітет окупантів відкрив кримінальне провадження.

Перед смертю його відвезли у ялтинську міську лікарню №1 з попереднім діагнозом пневмонія, повідомляє "ТАСС".

Вже через декілька годин хлопець помер, не зважаючи на надану йому медичну допомогу. Кримінальну справу про можливе спричинення смерті через необережність.

У дитячому таборі та лікарні, у якій помер хлопець, вилучили медичну документацію, яка зацікавила слідство. Крім того, призначені експертизи та проведено допити керівників табору.

Слідчі також вивчать умови проживання хлопця у таборі та оцінять, як була організована і надана медична допомога.

Коротко про табір "Артек"

"Артек" – міжнародний дитячий центр неподалік від "Гурзуфу" в Криму, нині окупованому Росією. До окупації півострова табір був одним з найкращих у світі за організацією дитячого відпочинку, а у 2006 році став єдиним дитячим центром, якому присвоїли статус "під егідою ЮНЕСКО".

Themes
ICO