Ukraine

В окупованому Криму за добу виявили більше 300 випадків COVID-19

КИЇВ. 17 січня. УНН. За минулу добу в Криму зареєстровано 311 нових випадків коронавірусної інфекції. Про це повідомив так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов, передає " Крим.Реаліі ", інформує УНН.

"За 16 січня на території Республіки Крим зареєстровано 311 випадків коронавірусної інфекції, в тому числі 15 випадків з безсимптомним перебігом захворювання. Із загальної кількості захворілих 229 виявлені при зверненні за медичною допомогою, 81 - серед контактних з раніше зареєстрованих випадків, 1 випадок завезений", - цитує Аксьонова прес-служба кримського Радміну.

За його інформацією, кількість тих, хто одужав, за добу становить 62 особи, видужали за весь період пандемії - 23 616 осіб.

Дані російської влади Криму і Севастополя про захворюваність коронавірусом не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування в лавах російських військових і спецслужб.

Раніше повідомлялося, що в Україні за станом на 9 годину 17 січня зафіксовано вже 1,16 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, добовий приріст, за 16 січня - 5 990.

Football news:

Laporta on being elected president of Barca: The club must once again be happy and economically sustainable
Liverpool have not won at Anfield in 8 consecutive league games for the first time since 1952
Pioli about Milan: We are proud that we have a young team, but we need stability
Laporta became president of Barcelona again. Under him, the club took 6 trophies in 2009
Mourinho on 4-1 with Palace: Good week. At half-time, he said he was happy to concede a goal, the players thought I was crazy
Liverpool dropped to 8th place in the Premier League, on lost points - 9th
Xavi won the 6th trophy in his coaching career. His Al-Sadd became the champion of Qatar