logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В РФ оштрафували Twitter за відмову зберігати дані на російських серверах

Наступною російські судді розглядатимуть справу Facebook.

Московський суд оштрафував Twitter на 4 мільйона рублів за відмову локалізувати дані російських користувачів в РФ.

Про це 13 лютого пишуть "Ведомости" з посиланням на пропагандистські "РИА Новости".

Компанія змушують виплатити штраф протягом 60 днів. Представники Twitter не прийшли на засіданя. Також були відсутні представники "Роскомнадзора".

Окрім цього, 13 лютого суд повинен також розглянути справу іншій соціальній мережі - Facebook. Раніше Роскомнадзор заявляв, що обидві компанії не надали відомості про те, що дані російських користувачів соцмереж на серверах, які фізично розташовані в Росії.

Протокол щодо Facebook і Twitter був складений в січні 2020 року. 31 січня "Роскомнадзор" повідомив про передачу адміністративної справи до суду. Закон про персональні дані, що зобов'язує зберігати дані росіян на території країни діє ще від 2015 року.

Нагадаємо, Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії ("Роскомнагляд") готова ініціювати законодавчі зміни для того, щоб заблокувати в РФ пошукову систему Google. На початку грудня "Роскомнагляд" вже оштрафував компанію Google на 500 тисяч рублів за невиконання вимог стосовно фільтрування забороненого в Росії контенту.

Відео Facebook повідомив про видалення десятків акаунтів, пов'язаних з російською розвідкою

Facebook видалив фейкові акаунти, які були пов'язані із діями розвідки РФ в Україні. Фейкові сторінки та профілі у соцмережі були створені з прицілом на українських користувачів. Люди, які працювали з цими акаунтами, видавали себе за місцевих жителів, іноді представлялись журналістами.  

Facebook повідомив про видалення десятків акаунтів, пов'язаних з російською розвідкою
Themes
ICO