Ukraine

В УЄФА прокоментували рішення про пом’якшення санкцій щодо «Манчестер Сіті»

У Європейському союзі футбольних асоціацій (УЄФА) заявили, що «беруть до відома» рішення Спортивного арбітражного суду щодо пом’якшення санкцій проти англійського «Манчестер Сіті».

В УЄФА уточнили, що комісія САS виявила не достатньо переконливими докази, які надав орган фінансового контролю, а також зазначила, що частину ймовірних порушень вже не могли брати до уваги через обмеження у часі правилом УЄФА про «5-річний період», коли їх можна було розслідувати.

У Союзі додали, що більше коментувати це рішення не будуть.

14 лютого Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) ухвалив рішення заборонити «Манчестер Сіті» брати участь у єврокубках упродовж двох сезонів. В УЄФА заявляли, що клуб викрили в завищенні доходу від спонсорських контрактів у період з 2012-го по 2016 рік. Також «Манчестер Сіті» оштрафували на 30 мільйонів євро.

13 липня стало відомо, що Спортивний арбітражний суд (CAS) вирішив замінити заборону на участь у єврокубках штрафом у розмірі 10 мільйонів євро.

Football news:

Raheem sterling: Looking for tickets to Lisbon. From the 10th to the 24th. Retweet if you can help
Pep Guardiola: Gabriel is the best player of matches with Real Madrid
Three heroes of Lyon in the match with Juve – among them the defender, whom the fans drove in the fall
Manchester City and Lyon will meet in the 1/4 final of the Champions League on August 15 at Jose Alvalade
Photo of Pep and Zizou – just a gift for Showsport users
Ronaldo was eliminated so early from the Champions League for the first time in 10 years, although he tried very hard – in the playoffs for Juve, only he scores
Rudi Garcia: to Pass Juventus is a feat. The most pleasant defeat in my career