logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В Україні ліквідують підприємство з контролю за якістю обладнання АЕС

В Україні ліквідують підприємство з контролю за якістю обладнання АЕС

Державна інспекція ядерного регулювання України визнала неефективною роботу підприємства «Державний центр регулювання якості поставок та послуг» і ухвалила рішення про його ліквідацію.

Про це повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України.

«19 серпня 2019 року Державна інспекція ядерного регулювання України (далі – Держатомрегулювання) видала наказ №362 про «Про припинення діяльності державного підприємства «Державний центр регулювання якості поставок та послуг». Відповідний запис про перебування підприємства у стані припинення внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що за результатами аналізу фінансово-економічної діяльності підприємства та перспектив його розвитку, Колегією Держатомрегулювання та Галузевою радою з роботи із керівниками державних підприємств, визнано неефективність роботи ДП «Держцентрякості» та рекомендовано здійснити заходи щодо припинення діяльності шляхом ліквідації. Також прийнято рішення включити функції оцінки (підтвердження) відповідності у сфері використання ядерної енергії до Статуту Державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Довідка.

ДП «Держцентрякості» створено у 1992 році у структурі Держатомнагляду України, з метою забезпечення державного нагляду за якістю обладнання, що постачається на атомні електростанції, із 1996 року отримало статус державного підприємства та увійшло до сфери управління Держатомрегулювання.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO