Ukraine

В Україні місцеву владу позбавлять контролю за дотриманням законів про працю

В Україні місцеву владу позбавлять контролю за дотриманням законів про працю
В Україні місцеву владу позбавлять контролю за дотриманням законів про працю

Місцеву владу в Україні позбавлять контролю за дотриманням законів про працю. Відповідний закон набере чинності через місяць.

Документ сьогодні опублікували у виданні “Голос України”.

Він удосконалює державний нагляд за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення і зменшує фінансове навантаження на роботодавця. Закон розмежовує державний, внутрішній і громадський контроль за дотриманням законодавства про працю; уточнюються підстави для притягнення до відповідальності за недопущення до проведення перевірки, створення перешкод у її проведенні.

Виписаний новий механізм застосування штрафних санкцій. У разі виявлення у роботодавця порушення вперше держінспектор внесе попередження про його усунення без штрафів. Термін, у який роботодавець зобов’язаний усунути порушення, держінспектор буде вказувати в матеріалах перевірки.

Визначена адміністративна відповідальність посадових осіб органів державного нагляду за винесення приписів, розпоряджень, податкових повідомлень-рішень, вимог і рішень про накладення фінансових стягнень, скасованих в адміністративному або судовому порядку.

Football news:

Borussia can invite Boateng. Defender will leave Bayern in the summer
Robert Lewandowski: Holand can be the best forward in the world. It has a huge potential
The most important question of the clasico: who will own the ball? This directly affects the effectiveness of Messi
Stars and clubs boycott social networks because of racism: Henry and Swansea-already, Tottenham are only threatening
Albert Ferrer: The trophies are not the most important thing for Barca this season. Koeman has done an impressive job, he is building a project
Solskjaer on 1-6 with Tottenham: Manchester United fell for the trick and got sent off. We learned a lesson-you can't react to anything
Pique can play with Real Madrid on injections. The procedure was carried out yesterday