Ukraine

В Україні оберуть жінку-підприємницю року

Автор: CCIFU
 

16 липня відбудеться церемонія нагородження премії "Створено жінками".

Відповідну відзнаку, яка допоможе підтримати і розвивати жіноче підприємництво в Україні, вручатимуть другий рік поспіль.

"На жаль, у суспільстві ще й досі існують певні гендерні стереотипи, щодо жіночого бізнесу, проте українські бізнес-леді впевнено відвойовують право на успіх, - говорить співзасновниця премії "Створено жінками" Мод Жозеф. - Усе більше жінок відкривають власну справу й публічно розповідають про свої кар'єрні успіхи, мотивуючи своїм прикладом інших. Тому ми вважаємо необхідним підтримувати ініціативи, на чолі яких стоять жінки".

Прийом заявок від кандидаток тривав протягом двох місяців. Усього організатори отримали шістдесят дев'ять заявок, до шорт-листа увійшли одинадцять кандидаток.

Переможниця отримає грошовий приз у розмірі 100 тис. грн на розвиток власного бізнесу та п'ятиденну подорож до Парижу для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу.

У 2019-м в Україні зафіксували понад 827 тис. жінок, які створили та розвивають власні компанії.

Зараз ви читаєте новину «В Україні оберуть жінку-підприємницю року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Raheem sterling: Looking for tickets to Lisbon. From the 10th to the 24th. Retweet if you can help
Pep Guardiola: Gabriel is the best player of matches with Real Madrid
Three heroes of Lyon in the match with Juve – among them the defender, whom the fans drove in the fall
Manchester City and Lyon will meet in the 1/4 final of the Champions League on August 15 at Jose Alvalade
Photo of Pep and Zizou – just a gift for Showsport users
Ronaldo was eliminated so early from the Champions League for the first time in 10 years, although he tried very hard – in the playoffs for Juve, only he scores
Rudi Garcia: to Pass Juventus is a feat. The most pleasant defeat in my career