Ukraine

В Україні переводять годинники: як полегшити адаптацію

В Україні переводять годинники: як полегшити адаптацію
В ніч на 25 жовтня Україна перейде на зимовий час. Фото: pexels.com

В ніч на 25 жовтня Україна перейде на зимовий час.

"25 жовтня 2020 року о 4 годині за київським часом скасовується дія літнього часу з переведенням годинникової стрілки на 1 годину назад", — йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

25 жовтня в Україні проходитимуть місцеві вибори. Потрібно не забути перевести годинники.

Для людського організму переведення годинників є шоком. У чутливих людей потреба переходити на новий графік може викликати дратівливість, перепади настрою та депресію.

Щоб мінімізувати негативний вплив переведення годинників на організм людини, варто готуватися заздалегідь. Організм потрібно поступово перелаштовувати до іншого режиму сну. За тиждень варто спочатку йти спати на 15 хвилин пізніше, а далі повільно зсувати графік ще на 15 хвилин.

Дорослій людині для повноцінного відпочинку потрібно щонайменше 7-9 годин сну, а дітям – 9-10 годин.

Потрібно перейти на здоровий раціон харчування. Не варто навантажувати організм алкоголем та шкідливою їжею. Варто пити багато рідини.

Якщо на законодавчому рівні у Європейському Союзі скасують переведення годинників, Кабмін розгляне можливість відповідних змін у законодавстві України. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Зараз ви читаєте новину «В Україні переводять годинники: як полегшити адаптацію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Maradona's son said goodbye to his father: You will never die, because I will love you until my last breath
Jose Mourinho: Chelsea have an amazing squad. Can play Mendy or the most expensive goalkeeper in the history of the Premier League
Andrea Pirlo: Ronaldo is a bit tired after so many games. We agreed that he will rest
Maradona's manager: Diego didn't want to live anymore. He allowed himself to die
Eder Sarabia: I hope Barcelona will once again be the team that made us enjoy football like no other
Maradona is a major figure in the life of Director Paolo Sorrentino. He believes that Diego saved his life, and calls the Argentine his guide to the world of art
Barca presidential candidate farre: I want Messi to become the honorary President of the club. He will stay