Ukraine

В Україні запрацює ще один міжнародний аеропорт

Україна та Словаччина підписали угоду щодо роботи аеропорту «Ужгород», який відтепер зможе стати повноцінними повітряними воротами до Європи.

Як повідомляє телеграм-канал президента України Володимира Зеленського, відповідну угоду було підписано зі словацькою стороною 24 вересня. Це означає, що Україна отримає ще одні повітряні ворота до Європи, а Закарпаття стане ближчим до інших регіонів нашої країни.

Нагадаємо, аеропорт «Ужгород» для обслуговування літаків змушений використовувати повітряний простір Словаччини. У серпні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що погодив з прем’єр-міністром Словаччини відновлення роботи аеропорту «Ужгород».

15 липня питання відновлення функціонування Міжнародного аеропорту «Ужгород» обговорили міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністр закордонних справ і європейських питань Словаччини Іван Корчок. Україна очікує від Словаччини завершення процедур для угоди про аеропорт «Ужгород».

Як повідомлялося, словацька логістична компанія Vedecko-vyskumna, A.C. може взяти в концесію аеропорт Ужгорода. Прихід європейського інвестора допоможе оперативно відновити повноцінну роботу летовища.

15 березня 2019 року аеропорт Ужгорода відновив обслуговування регулярних рейсів уперше з літа 2016 року. Аеропорт прийняв рейс авіакомпанії «Мотор Січ».

Однак уже 17 травня 2019 «Мотор Січ» припинила авіасполучення за маршрутом «Київ-Ужгород» через нерентабельність перевезень у напрямку Закарпаття.Як повідомлялося, словацька логістична компанія Vedecko-vyskumna, A.C. може взяти в концесію аеропорт Ужгорода. Прихід європейського інвестора допоможе оперативно відновити повноцінну роботу летовища.

15 березня 2019 року аеропорт Ужгорода відновив обслуговування регулярних рейсів уперше з літа 2016 року. Аеропорт прийняв рейс авіакомпанії «Мотор Січ».

Однак уже 17 травня 2019 «Мотор Січ» припинила авіасполучення за маршрутом «Київ-Ужгород» через нерентабельність перевезень у напрямку Закарпаття.

Football news:

Ander Herrera: I didn't feel love from Manchester United. The management and I had different views
Pique is ready to take a pay cut at Barca
Eto'o accused France Football of disrespect: I spent 1-2 seasons on the right, and the center forward was 25 years old
Barcelona are concerned about the shape of the Target. The club believes that he did not work enough on vacation
Laporte was supported by van Dyck: Sorry, bro. No joy, even though we are rivals
Lautaro Martinez: Messi is the best in the world. He is always one step ahead of the rest
The Atletico stadium was painted pink as part of the campaign to fight breast cancer