logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В Ужгороді на скандальну посаду керівника пологового будинку претендує один кандидат

В Ужгороді на скандальну посаду керівника пологового будинку претендує один кандидат

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Учора, 11 жовтня, в Ужгородській міськраді засідала комісія з проведення повторного конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Ужгородський міський пологовий будинок".

Це перший із двох етапів конкурсу, де комісія розглянула документи, подані особами, котрі претендують на посаду, і виявилося, що згодився взяти в цьому участь всього один претендент – діючий головний лікар пологового будинку Олег Онопко.

Фінальне засідання із прогнозованим результатом цього безконкурентного "конкурсу" має відбутися у вівторок, 15 жовтня о 10:00.

Що суттєво, що напередодні в будинку родини В.Пантьо, яку підтримав трудовий колектив і була обрана керівником за наслідками конкурсу 24 червня, сталася пожежа.

В.Паньтьо оскаржує в окружному суді незаконність дій міського голови Богдана Андріїа по скасуванню першого конкурсу і рішення про проведення даного повторного конкурсу.

Саме 11 жовтня, в день засідання комісії, мав відбутись остаточний судовий розгляд, який суд раптово відклав на невизначений час.

Навряд чи є співпадінням і той факт, що участь у повторному конкурсі взяв лише один претендент. "Звісно, це вже не той скандальний претендент Ю.Ломага, який брав участь в першому конкурсі, однак, очевидно, не менш залежний від міської влади посадовець", – констатує В.Грегор.

Детальніше про те чому досі не призначена на посаду обрана конкурсною комісією Вікторія Пантьо, йшлося в прямому ефірі на телеканалі "UA: Закарпаття" 10 жовтня.

У студії суспільного мовника громадськість поінформували, в чому полягала незаконність рішення міського голови про відхилення результатів першого конкурсу та призначення повторного, про протести медичного колективу під стінами міськради, а також про причино-наслідковий зв'язок між підпалами будинку та автомобіля родини Пантьо із лобіюванням Б.Андріївим на цю посаду "своєї" людини.

ДО ТЕМИ:

Конкурсна комісія в Ужгороді попередньо проголосувала за Вікторію Паньто як керівницю міського пологового

Андріїв відхилив результати конкурсу по головлікарю Ужгородського пологового і розпорядився оголосити новий (ДОКУМЕНТИ)

В Ужгороді протестували працівники пологового, мер "відгородився" "Великим китайським муром" (ФОТО, ВІДЕО)

Themes
ICO