Ukraine

Вбивство Шеремета: фігурант розслідування ЗМІ заявив про погрози з боку Матіоса

У мережі з'явилась інформація, що до вбивства журналіста Павла Шеремета міг бути причетний Максим Зотов. Чоловік заявив, що йому нібито погрожував колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Відповідну інформацію Зотов надав виданню "Весті". 

За словами Зотова, Матіос з підлеглими сильно тиснули на нього і його рідних, щоб останні "дали наклепницькі свідчення на адресу Клименко".

Підлеглі Матіоса особисто погрожували мені й описували ті "неприємності", які стануться зі мною, якщо я не дам свідчення. Оскільки я відмовився від цього, не виключаю, що ці особи також причетні й до появи на світло неправдивих свідчень Мацюк, а також журналістського розслідування, яке на них і ґрунтується,
– стверджує він.

Зотов додав, що готовий відповісти на всі питання слідства і що він "не має ніякого відношення до трагічних подій, які привели до загибелі журналіста Павла Шеремета". Також він повідомив, що вже звернувся до поліції із заявою про злочин Мацюк "у вигляді неправдивих свідчень".

Як версія про участь Зотова у справі Шеремета

  • 22 вересня видання "Заборона" опублікувало розслідування про невідому версію вбивства Павла Шеремета.
  • Згідно з розслідуванням, вимушена переселенка з Донецька Марина Мацюк на початку серпня 2016 року, менш ніж за місяць після вбивства Шеремета, звернулася до поліції та розповіла про те, що журналіста міг вбити її колишній знайомий, уродженець Донецька Максим Зотов.
  • Вона розповіла, що Зотов зізнався у скоєному за день-два після загибелі журналіста. За даними видання, поліція не зацікавилася її свідченнями.
  • У МВС у відповідь заявили, що Мацюк дійсно розповіла слідчим версію про Зотова, але під час перевірки її свідчення не підтвердилися. Водночас її чоловік Микола повідомив слідству, що у його дружини давній особистий конфлікт із Зотовим.

Що відомо про вбивство Павла Шеремета

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi