Ukraine

Вибір мера Києва вже у першому турі зламає план "слуг" по узурпації влади - політолог

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Щоб зламати план "слуг народу" щодо скасування другого туру виборів у Києві, потрібно проголосувати за мера у першому. Про це політолог Олексій Голобуцький написав на своїй сторінці у Facebook, інформує УНН.

"Щоб зламати план "Б" "слуг" щодо скасування другого туру у Києві, потрібно проголосувати за мера у першому. Зіткнувшись з негативом навколо проекту постанови Ради щодо скасування другого туру виборів, "слуги" заявили, що не будуть її підтримувати. А насправді тільки зробили вигляд, шо "дали задню" – постанова досі не відкликана та висить на сайті парламенту", - зазначає Голобуцький.

На думку політолога, "слуги народу" не відмовились від ідеї скасувати другий тур виборів мера Києва, таким чином "підвісивши" посаду міського голови і призначивши свого голову КМДА, який, по факту, буде керувати містом.

"План "Б" вони собі залишили, і це не дивно...Ймовірний другий тур виборів залишає простір для маневрів та спекуляцій. І для призначення Верещук головою КМДА в умовах, якщо постанова буде ухвалена та Кличка "підвісять", - наголошує Голобуцький.

За словами Олексія Голобуцького, "слуги народу" неодноразово демонстрували вміння "взяти паузу", а потім ухвалити непопулярний закон чи постанову. Навряд цього разу буде інакше. Хіба що голосування киян зробить другий тур непотрібним.

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net