Ukraine

Вибори у Білорусі: главу штабу опозиціонерки Тіхановської відпустили після «роз'яснювальної бесіди»

Марія Мороз, начальниця штабу кандидатки в президенти Білорусі Світлани Тіхановскої - Вибори у Білорусі: главу штабу опозиціонерки Тіхановської відпустили після «роз'яснювальної бесіди»

Марія Мороз, начальниця штабу кандидатки в президенти Білорусі Світлани Тіхановскої

Начальницю виборчого штабу і довірену особу кандидатки у президенти Білорусі Світлани Тіхановської Марію Мороз відпустили. З нею проводили так звану роз'яснювальну бесіду.

Про це повідомили в штабі Тіхановської, передає Інтерфакс-Захід.

«З нею провели роз'яснювальну бесіду», - повідомили в штабі.

У той же час у Міністерстві внутрішніх справ Білорусі повідомили, що Мороз не затримували, а лише «запросили на бесіду».

Зазначимо, сьогодні стало відомо про затримання Марії Мороз біля посольства Литви в Білорусі. Повідомлялося, що її затримали люди, які представилися співробітниками МВС.

Зазначимо, раніше Світлана Тіхановська - суперниця чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка від опозиції - заявила про погрози, які надходили їй з українського номеру. За її словами, невідомий запропонував їй припинити боротьбу на виборах і пригрозив в'язницею.

До слова, напередодні стало відомо, що російських спостерігачів не запросили на вибори президента Білорусі.

Нагадаємо, у Білорусі стартувало дострокове голосування на виборах президента. 

На фоні президентських виборів, Білорусь розпочала термінову мобілізаціюПризивають на службу чоловіків у віці до 35 років, які раніше проходили службу в лавах Збройних сил. Примітно, що вони повинні з'явитися в пункти збору 10 серпня, тобто на наступний день після голосування на президентських виборах.

Нагадаємо, президентські вибори в Білорусі пройдуть 9 серпня. До них допустили п'ять кандидатів. Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, буде обиратися на шостий строк поспіль. Передвиборна кампанія відзначена безпрецедентними вуличними виступами супротивників Лукашенко. В країні також спалахують акції протесту, на яких затримують десятки людей.

Як повідомлялося, Білоруська опозиціонерка Світлана Тіхановська перше розповіла на державному телебаченні про фальсифікації та політв'язнів.

Також білоруський ресторатор-опозиціонер Вадим Прокоп'єв у своєму відеоролику запропонував використовувати Київ як «точку збору білоруського протесту».

Football news:

You will get high from Rostov's goal as from your favorite song. Shomurodov from the fly in touch closed a crazy pass Normann 40 meters
Valery Karpin: Maccabi is a playing, pressing team. It is very dangerous to let her do everything
Barcelona will make one last attempt to sign Lautaro
Lingard's agents are in talks with clubs from England and Europe
Boateng said he dyed his hair purple because he lost an argument to a friend
Bayer loaned defender Aryas from Atletico
Van de Beek on trophies: Manchester United will fight for everything