logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Вибух у Києві: у гаражах були кавові автомобілі з газовим обладнанням

Невідомо, яка речовина вибухнула у гаражі.

У Києві на перетині вулиць Бульварно-Кудрявської та Тургенівської вибухнули три гаражі, які знаходились у дворі серед багатоповерхівок. Про це розповіли місцеві жителі у коментарі кореспонденту ТСН.

Як розповіли очевидці, цегляні брили розлетілися на десятки метрів та пошкодили кілька автомобілів. Вибухова хвиля зруйнувала вікна та двері у будинках.

Жителі довколишніх будинків розповіли, що пізно ввечері почули потужний вибух, а після цього – їдкий запах газу. За інформацією рятувальників, витік газу стався через пошкодження газової труби.

Після вибуху місцеві вийшли на вулицю, деякі із собою забрали хатніх тварин. Одній літній жінці вийти з оселі допомагали надзвичайники та поліцейські.

За словами місцевих, гаражі орендували власники кавових машин, які зберігали у приміщеннях не лише автомобілі, а й балони з газом. Фахівцям поки не вдалось встановити, яка саме речовина вибухнула.

На місці працюють десятки рятувальників, які розбирають завали. За попередніми даними ніхто з людей не постраждав.

Кореспондент ТСН Антон Страшко. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві на перетині вулиць Бульварно-Кудрявської та Тургенівської стався вибух.

ВідеоПотужний вибух у Києві: серед версій – розрив газових балонів

Вибухом зруйнувало три гаражі, які знаходились у дворі серед багатоповерхівок. Цегляні брили розлетілися на десятки метрів, пошкодили кілька автомобілів. Вибухова хвиля зруйнувала вікна та двері у будинках.  

Потужний вибух у Києві: серед версій – розрив газових балонів
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO