logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Від €30: по Києву водитимуть екскурсії за мотивами серіалу "Чорнобиль"

Від €30: по Києву водитимуть екскурсії за мотивами серіалу "Чорнобиль"
Проводитимуть 4-годинну екскурсію Києвом про Чорнобиль

У Києві запускають екскурсії за мотивами серіалу "Чорнобиль" від HBO. Учасникам розкажуть про перші дні аварії на станції. Проводитимуть не лише місцями зйомок серіалу, але й формуватимуть продукт про Київ, людей, їхні історії.

Учасники вирушатимуть з Хрещатика на радянському ретроавтобусі до першого об'єкту - музею Чорнобиля. Групам також покажуть, яким шляхом їхали з Прип'яті і до неї. Після музею автобус вирушить до центру міста на Першотравневу демонстрацію, розповів начальник управління туризму Київської міської держадміністрації Антон Тараненко.

Тривалість екскурсії - 4 год. Вартість стартує від 30 євро. Перша половина буде пішохідна, друга - автобусна. Екскурсія буде українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Домівки колишніх мешканців Чорнобиля поросли деревами, травою та мохом. А замість них вулицями ходять дикі тварини. Після аварії на Чорнобильській АЕС природа стала поглинати бетонні конструкції, все більше опановуючи заражені радіацією території.

Зараз ви читаєте новину «Від €30: по Києву водитимуть екскурсії за мотивами серіалу "Чорнобиль"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO