Ukraine

Відбили і зачистили місто – на Львівщині армійці та правоохоронці демонстрували свою майстерність

Rapid Trident-2020
Rapid Trident-2020 СБУ

На Львівщині під час міжнародних військових навчань Rapid Trident-2020 армійці та спецпідрозділи правоохоронних органів показали бій у місті, та оперативно розгорнули табір для біженців. Більше про те як армійці тренувалися звільняти міста – бачили журналісти "5 каналу".

Навчання проходять в умовах максимально наближених до реальних. На спеціально створеній ділянці Яворівського полігону, яка імітує місто – військові ведуть вуличні бої.

Після того як умовне місто звільнила армія туди на БТР заходять спецпідрозділи СБУ та поліції.

"За легендою збройні сили звільнили дане тактичне містечко, після цього заходить наша група для зачистки тих осіб, які можна сказати не встигли втекти", – каже командир групи спецпризначенців з позивним "Кедр". 

Неподалік умовного міста Червоний Хрест розгортає табір для біженців. У ньому – їдальня, польова кухня, душ, туалет – усе, щоб люди могли прожити кілька днів. Для допомоги постраждалим залучили і психологів.

Місто звільнене, ворожі угруповання захоплені, біженці захищені – такий фінал спільних навчань. Утім, мета тренувань значно ширша.

"На чому базується концепція навчання або її легенда. Це питання суверенітету. Було видно, що підрозділи противника, вони намагалися відібрати цей суверенітет та порушити його, а наші збройні сили та інші збройні формування вони робили все необхідне для того, щоби відновити контроль над державним кордоном", – каже співкерівник навчань Майкл Хансон. 

Цього року у міжнародних маневрах беруть участь понад 4 тисячі військовослужбовців із 9 країн світу. Ці навчання відбуваються з 2006 року. Військовий вишкіл проходить за стандартами НАТО.

Львівська область, "5 канал"

Football news:

La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters
Only Milan have not lost points this season in the top 5 of the European leagues. Aston Villa lost 0:3 in the
🎮 We made a game about Khabib - fight for him and try to fill up Geiji
Tebas about klasiko: the Game of the best teams in the world. The most important match of club football
Leeds forward Bamford scored a hat-trick. He has 6 goals in 6 Premier League games
Moyes on the spectators in the stadiums: People watch matches in cinemas, why can't they do it on the street?