Ukraine

Відео: у Києві відбувся марш до річниці створення УПА

14 жовтня у столиці України кілька тисяч людей взяли участь у марші до 77-ї річниці заснування Української Повстанської Армії (УПА).

Учасники ходи «Захистимо українську землю» зібралися о 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на Володимирській і марширували по центру Києва.

«Головна вимога цьогорічного Маршу – не допустити втрати територіальної цілісності та державного суверенітету України ні через реалізацію т.зв. «формули Штайнмаєра», ні через розпродаж землі і пограбунок українців олігархами та іноземним капіталом», – йдеться на сторінці організаторів маршу.

Нагадаємо, щорічно 14 жовтня в Україні офіційно відзначається День захисника та День козацтва. Цього року  у День захисника планується проведення близько 300 заходів. Правоохоронні структури повідомили про готовість захистити громадський порядок.

А СБУ закликала українців не піддаватись на маніпуляції та наголосила, що це свято має об’єднати громадян навколо головних цінностей.

14 жовтня президент Володимир Зеленський перед візитом на Донбас у Києві вшанував пам’ять загиблих за територіальну цілісність України.

Football news:

Jay-Z is now a partner at Leeds. This was marked by the coolest graffiti artist who drew Rashford and Klopp
The presidential candidate of the leopards Freixo: Not worth returning Neymar. He did not respect the club
Jota has 8 goals in his last 8 games for Liverpool
Powerful cyber attack on Manchester United: hackers blackmail, and the state threatens a fine (up to 18 million) for leaking data about fans
We want to get to know you better - please complete this questionnaire and tell us what other sports media you read!
Pavel Zanozin: At Utkin and Maslachenko was a bit of a strained relationship. Vasya became the editor-in-chief of NTV-Plus, there was jealousy
Messi, de Jong and Busquets - in Barcelona's bid for the match against Osasuna