Ukraine

Відкрили виставку "Подорож невідомим Кримом"

Відкрили виставку "Подорож невідомим Кримом"
Виставка "Подорож невідомим Кримом" триватиме до 26 серпня Фото: uinp.gov.ua

У Києві на Контрактовій площі відкрили виставку "Подорож невідомим Кримом". Вона триватиме до 26 серпня.

Розповість про маловідомих діячів кримськотатарської культури, татарські міста і поселення, про унікальне кримськотатарське мистецтво. Складається із 20 банерів, візуально розділених на 2 частини. Окремі з них присвячені традиціям кримськотатарського народу: побуту, одягу, народним ремеслам, родовому знаку ханів Гереїв – тамзі, яка зображена на кримськотатарському прапорі, повідомляє УІНП.

Експозиція була встановлена за ініціативою ГО "Егрідал". Метою організації є зміцнення і розвиток дружніх міжнаціональних відносин, займається правовим, культурним та соціальним захистом кримськотатарського та інших народів Криму.

"Український і кримськотатарський народи єдині в плані боротьби за відновлення суверенітету, повернення Криму, захисту прав людини на тимчасово окупованих територіях. Це надзвичайно важлива єдність, яка робить нас сильнішими, дає не забути про цю агресію вчинену нашими сусідами, але окрім цієї єдності нам не можна забувати про діалог культур, про поглиблення наших зв`язків. Нам потрібно відкривати один одного. Нашим обом народам потрібно знати наскільки глибоко сплітається наше коріння. Ця виставка - один з кроків цьому напрямку", – заявив голова УІНП Антон Дробович.

У Києві 14 серпня на Співочому полі відкрили виставку квітів "Мульт-ленд". На ній у квітковому оформленні можна побачити Angry Birds, Білосніжку та сім гномів, Аладдіна, Жасмін і Джина, Посіпак, Міккі Мауса, героїв мультфільму "У пошуках Немо" та "Книги Джунглів", Шрека, чарівних фей і Рапунцель. Триватиме до 13 вересня 2020 року.

Football news:

Barcelona will only consider Zinchenko if Firpo leaves
The referee after VAR for a foul on Jovic removed defender Betis Emerson
Lampard replaced Kepu, but got 0-3 from West Brom in the first half. Then Chelsea got together and gave a comeback of the weekend: only the pupils scored
Arsenal are ready to offer 40+10 million euros to Lyon for Aouar
Ribery provided two assists in the Inter game
Lineker criticized the Interpretation of the hand game in the Premier League, posting a picture with a straitjacket: there is an idea for a new form
Bilic 3-3 with Chelsea: West Brom deserved 3 points. We could have won 4:2