Ukraine

Відновлення доброчесності КСУ: Зеленський анонсував новий законопроєкт

Президент Зеленський анонсував внесення до Верховної Ради нового законопроєкту. Він стосуватиметься "відновлення доброчесності" Конституційного Суду України.

Документ стане своєрідною реакцією на рішення КСУ щодо відповідальності за недостовірне декларування. Про це Зеленський повідомив під час засідання Ради нацбезпеки і оборони України, передає пресслужба Офісу Президента.

Глава держави особливо наголосив на загрозах, які становить рішення КСУ для країни та її національної безпеки.

У нас не буде грошей, у нас не буде підтримки, будуть скасовані і напрацьовані проєкти, підтримка Світового банку. У нас буде велика діра в бюджеті. А головне – ми не розуміємо, який сюрприз Конституційний Суд зробить завтра чи післязавтра,
– наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави додав, що не впевнений, що судді КС самі вирішили прийняти щодо е-декларування. Відтак, раніше він доручив правоохоронцям розслідувати це питання.

"Треба робити швидкі, але адекватні кроки. На законодавчому рівні, я впевнений, що це справедливо, – невідкладно зареєструвати законопроєкт у Верховній Раді, де передбачається відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні", – акцентував президент.

Зауважимо, що своєю чергою, секретар РНБО Олексій Данілов зазначав: низка останніх подій, пов’язаних з рішенням КСУ, дає вагомі підстави вважати, що існує цілісний план, спрямований проти основ української державності.

Рішення КСУ щодо антикорупційного законодавства: головне

Football news:

He was a gentle giant, always happy. Redknapp - about PAP Buba Diop
Bayern will play Atletico without Lewandowski, Neuer, Tolisso and Goretzky. They did not fly with the team to Spain
Former Atletico captain Gabi has finished his career
Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24