Ukraine

Відома німецька фармкорпорація поглине розробника генної терапії з США

Німецька компанія Bayer купує американську біотехнологічну компанію Asklepios BioPharmaceutical Inc. (AskBio), яка займається генетичними дослідженнями. Вартість угоди сягне близько 4 мільярдів доларів – це найбільше поглинання Bayer за півстоліття.

Bayer створить спеціальний підрозділ по клітинній і генній терапії, який включатиме дослідження інших організацій, зокрема BlueRock Therapeutics (куплену у 2019), пише Bloomberg.

Компанія AskBio працює над генними методами лікування хвороб Паркінсона та серцевої недостатності. У Bayer запевняють, що американський виробник продовжить працювати як незалежна компанія. Очікується, що угоду закриють до кінця року, 2 млрд доларів виплатять одразу, а решту 2 млрд – у вигляді потенційно важливих грошових виплат.

Торік німецьку компанію Bayer оштрафували на понад 2 мільярди доларів за провокування онкологічного захворювання. Також Bayer виплатить понад $10 млрд за позовами через популярний гербіцид.

Нагадаємо, у 2018 німецький концерн Bayer відкрив у Житомирській області завод з виробництва насіння сільськогосподарських культур.

Football news:

Arsenal have conceded 8 consecutive home Premier League games. This is the worst streak since 2007 (9)
Lautaro wants to leave Inter and has approached Mendes to find a new club (Marca)
Wolves forward Jimenez was carried off on a stretcher after a head-to-head collision with David Luiz
Georges Jesus: Maradona had a passion for the game. Ronaldo has it to some extent, Messi does not
Donnarumma on the contract: no Problem. I want to stay in Milan for a long time
Mourinho on 0:0 with Chelsea: if anyone should have won, it was Tottenham. The players in the dressing room are not happy and it's fantastic
Lampard on 0:0 with Tottenham: Chelsea did enough to win. I'm glad we didn't miss out