Ukraine

Виконавчий комітет прийняв рішення щодо впорядкування контейнерних майданчиків у місті

Сьогодні, 14 серпня, на засіданні виконавчого комітету, було прийняте рішення щодо впорядкування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів. Відтак, рішення передбачає, що на одному контейнерному майданчику для збору ТПВ можуть розміщуватись контейнери лише одного виконавця послуг зі збирання, зберігання і перевезення твердих побутових відходів.

«Для впорядкування контейнерних майданчиків, які розташовані на території Львова, пропонується ряд заходів щодо закріплення послуг одного перевізника на контейнерному майданчику», — доповів директор департаменту поводження з ТПВ Роман Олійник.

Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості упорядкування контейнерних майданчиків та контролі за виконавцями послуг зі збирання і перевезення ТПВ.

«Ми дали вибір управляючим компаніям та ОСББ самостійно приймати рішення з ким вони будуть заключати угоди. В нас виходить так, що у нас є 4 будинки: один — будинок, що перебуває на балансі ЛКП, другий — ОСББ, третій — управляючої компанії. Там стоять поруч 5−6 контейнерів на майданчику, і за кожним контейнером приїжджає інша машина. Це абсурд, коли може приїхати одна машина і все забрати. Це треба негайно виправляти, приводити до ладу. Коли йдеться про ТПВ, то має бути жорсткий контроль за всіма», — акцентував мер.

Football news:

Koeman Pro 3:0 with Celta: Proud of the team. The results show that we are on the right track
Milan extended their unbeaten streak to 18 games by beating Rio Ave on penalties in the Europa League qualifier
Arteta on Manchester City in the League Cup: Arsenal are not very lucky with the draw. This is another test
Klopp about losing to Arsenal and Liverpool in the country of dreams, you have to score. Last pass failed
Muller held the UEFA ceremony in the stable. There had Neuer, Kimmich and Evangeliski
Liverpool 4 seasons in a row, cannot get past the 5th round of the League Cup and 2012 wins the tournament
Leno - first Arsenal goalkeeper in 8 years not to miss at Anfield