Ukraine

Віктор Павлік відповів хейтерам на коментарі щодо його стосунків із молодою нареченою

Так, співак прокоментував різницю у віці між закоханими.

Український співак Віктор Павлік, наречена якого розсекретила, який співак у ліжку, відповів хейтерам на коментарі.

Так, у рубриці "Хейтери атакують" програми "ЖВЛ" артист прокоментував образливі повідомлення та звинувачення. Здебільшого юзери осуджують стосунки артиста із його концертною директоркою Катериною Реп’яховою. Зокрема, хейтери пишуть, що Віктор з Катериною мають вигляд, як тато з донькою.

"Ну добре, що не як дідусь із внучкою! А тато з донькою… Ви знаєте для мене як приклад є багато в світі пар, де люди мають велику різницю у віці", – прокоментував Павлік.

Також артист відповів на питання "Він реально думає, що він красивий? Подивіться на його ніс!".

"Ніс як ніс! Просто я падав з велосипеда, у мене тут є горбинка. Трішки викривлена, якщо видно! Я ніколи не хизувався, що я там красивий чи некрасивий. Чоловік має бути трішки красивішим за мавпу – от тоді він класний!", – повідомив Віктор.

Дехто з юзерів назвав співака ловеласом. Зі свого боку, артист сказав, що  ловеласом його можна було б назвати в молодшому віці.

"Який ловелас! Як молодшим був – то трішки там заглядав за спідницями. Хотів сказати під спідниці,  ні, не під спідниці, за спідницями заглядав. Ось так пішла дівчина і я вслід міг подивитися", – зауважив знаменитість.

Крім того, виконавець зізнався, що найбільше йому сподобався коментар: "Сивина в бороду – біс у ребро". Артист закликав людей бути добрішими та не лізти не у свої справи.

Нагадаємо, днями оголена наречена Віктора Павліка показала, як "відмивається" після свого інтерв'ю.